Ubytování v Grammatikón

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Grammatikón. Najděte si jeden z apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Grammatikón, kde najdeme města Marathón, Áyioi Apóstoloi, Schinias, Boúfalon a Néa Mákri.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Villa Villa Agnanti StarStarStarStarStar

Foto: Villa Villa Agnanti
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting accommodation with a terrace, Villa Villa Agnanti is set in Grammatiko. Guests staying at this villa have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The villa has a satellite TV. Cycling can be enjoyed nearby.

Hotely v okolí Grammatikón

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Grammatikón jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Grammatikón. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Grammatikón.


2. DION House with garden and Sea View StarStarStarStarStar

Lokalita: Néa Mákri
Vzdálenost: 14.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %


3. Amomos Villa with Swimming Pool StarStarStarStarStar

Foto: Amomos Villa with Swimming Pool
Lokalita: Néa Mákri
Vzdálenost: 14.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Set in Néa Mákri, this air-conditioned villa features a terrace and a garden with a barbecue and private pool. Guests benefit from balcony. Free WiFi is available throughout the property and free private parking is available on site.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: