Ubytování v Grammatikón

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Grammatikón. Najděte si jeden z apartmány a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Grammatikón, kde najdeme města Marathón, Schinias, Áyioi Apóstoloi, Boúfalon a Néa Mákri.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Villa Villa Konaki StarStarStarStar

Foto: Villa Villa Konaki
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Villa Villa Konaki is located in Grammatiko. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen and a terrace. The property includes a living room with a TV. Mati is 31 km from the villa.

Hotely v okolí Grammatikón

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Grammatikón jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Grammatikón. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Grammatikón.


2. Holiday Home Nea Makri by the Beach StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Nea Makri by the Beach
Lokalita: Néa Mákri
Vzdálenost: 11.5 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Nea Makri by the Beach is situated in Nea Makri. Featuring mountain views, this holiday home also comes with free WiFi. This holiday home features 3 bedrooms, a TV, and a kitchen.


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: